Оплата


Готівковий розрахунок

Ви оплачуєте кошти при отриманні товару в пункті видачі за умови самовивозу або кур'єру при умові доставки кур'єром.

Оплата банківськими картками online

Зручність наших клієнтів – наш найважливіший пріоритет. Ви можете оформити замовлення через наш сайт в будь-який час і оплатити свою покупку, не витрачаючи на це зайвих часу і сил. Швидко, легко і безпечно - розрахуватися з допомогою банківських карт Visa і MasterCard.

Оплата по банківській карті за допомогою Інтернету реалізується з максимальним захистом які здійснюються покупцем даних через надійний електронний платіжний шлюз Приватбанку.

При оплаті дані пластикової картки передаються в зашифрованому вигляді по захищеному каналу тільки на сервері платіжної системи та зберігаються виключно там (і ніде більше). Додаткові умови безпеки платежу – запит пароля, відправленого в SMS-повідомленні.


Безготівковий розрахунок

Оплатити покупку в нашому інтернет-магазині за безготівковим розрахунком можуть як юридичні, так і фізичні особи.

Якщо Ви представляєте юридичну особу, при замовленні товару виберіть відповідний спосіб оплати і внесіть необхідні реквізити організації. Рахунок на оплату наш менеджер надішле Вам по електронній пошті.

Фізичні особи можуть зв'язатися по телефону з менеджером інтернет-магазину для отримання квитанції на оплату замовлення.

* Ми не працюємо з ПДВ.